II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Brzeg w roku 2023
Numer referencyjny: SA.270.13.2022
II.1.2)Główny kod CPV77200000 Usługi leśnictwa
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r., poz. 672) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, gospodarki łowieckiej, gospodarki łąkowo-rolnej, szkółkarstwa, nasiennictwa, turystycznego zagospodarowania lasów, utrzymania miejsc postoju oraz ochrony przyrody do wykonania na terenie Nadleśnictwa Brzeg, w roku 2023 . Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 01.01.2023 r. – 31.12.2023 r.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 11 270 000.00 PLN
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwach: Wójcice, Dobrzyń, Barucice - pakiet nr 1
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV60000000 Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
75251120 Usługi ochrony przeciwpożarowej lasów
77210000 Usługi pozyskiwania drewna
77211000 Usługi uboczne związane z pozyskiwaniem drewna
77211100 Usługi cięcia drewna
77211200 Transport dłużyc na terenie lasów
77211300 Usługi selekcji drzew
77211400 Usługi wycinania drzew
77211500 Usługi pielęgnacji drzew
77211600 Sadzenie drzew
77230000 Usługi doraźne dotyczące leśnictwa
77231000 Usługi gospodarki leśnej
77231200 Usługi zwalczania szkodników leśnych
77231600 Usługi zalesiania
98351110 Usługi zapewniania miejsc parkingowych
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, turystycznego zagospodarowania lasów, utrzymania miejsc postoju oraz ochrony przyrody, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Brzeg, w roku 2023. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia
Usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwach: Nowy Świat, Lubsza - pakiet nr 2
Część nr: 2
Usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwach: Rogalice, Prędocin, Leśnictwo ds. szkółkarskich - pakiet nr 3
Część nr: 3
77100000 Usługi rolnicze
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, turystycznego zagospodarowania lasów, utrzymania miejsc postoju, szkółkarstwa, nasiennictwa oraz ochrony przyrody, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Brzeg, w roku 2023. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia
Usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwach: Kuźnica Katowska, Roszkowice - pakiet nr 4
Część nr: 4
Usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwach: Kurznie, Stobrawa - pakiet nr 5
Część nr: 5
Usługi z zakresu gospodarki leśnej: specjalistyczne przygotowanie gleby oraz rozdrabnianie pozostałości pozrębowych - pakiet nr 6
Część nr: 6
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV75251120 Usługi ochrony przeciwpożarowej lasów
77200000 Usługi leśnictwa
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu mechanicznego rozdrabniania pozostałości pozrębowych oraz zakrzewień przy powierzchni upraw i młodników, przygotowania gleby, mechanicznego niszczenia chwastów do wykonania na terenie Nadleśnictwa Brzeg, w roku 2023. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia
Usługi z zakresu gospodarki leśnej oraz gospodarki łowieckiej, gospodarki łąkowo-rolnej. turystycznego zagospodarowania lasów - pakiet nr 7
Część nr: 7
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV98351110 Usługi zapewniania miejsc parkingowych
60000000 Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
77600000 Usługi myśliwskie
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu gospodarki łąkowo-rolnej, ochrony przeciwpożarowej, gospodarki łowieckiej oraz zagospodarowania turystycznego lasów na terenie Nadleśnictwa Brzeg, w roku 2023. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia
Usługi z zakresu gospodarki leśnej: zrywka i pozyskanie mechaniczne drewna zestawem harvester + forvarder - pakiet nr 8
Część nr: 8
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV77210000 Usługi pozyskiwania drewna
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu zrywki pozyskania mechanicznego drewna zestawem harvester + forvarder w drzewostanach przedrębnych oraz rębnych, usuwanie podszytów na powierzchniach zrębowych wytypowanych do pozyskania maszynowego na terenie Nadleśnictwa Brzeg, w roku 2023. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia