Pravna podlaga:
Uredba (EU, Euratom) št. 2018/1046
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Storitve varovanja za Delegacijo Evropske unije na Zelenortskih otokih
Referenčna številka dokumenta: EEAS/DELCPVP/2019/CPN/0037
II.1.2)Glavna koda CPV79710000 Varovalne storitve
II.1.4)Kratek opis:
Storitve varovanja za Delegacijo Evropske unije na Zelenortskih otokih.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednostVrednost brez DDV: 1 750 000.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV79710000 Varovalne storitve
II.2.4)Opis javnega naročila: