Retsgrundlag:
Forordning (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Gennemførlighedsundersøgelse om en fælles åben platform for kemiske sikkerhedsdata
Sagsnr.: ENV/2019/OP/0014
II.1.2)Hoved-CPV-kode90700000 Tjenester på miljøområdet
II.1.4)Kort beskrivelse:
Undersøgelsens hensigt er at udforske mulighederne for oprettelsen af en fælles platform for kemiske sikkerhedsdata.
Målsætning 1: Informationsindsamling: Kortlægge eksisterende database(r), systemer og platforme. Definere og validere praktiske eksemper (»use cases«) på området for adgang, deling og anvendelse af kemiske sikkerhedsdata, der kræver eller drager fordel af en fælles platform.
Målsætning 2: Gennemførlighedsanalyse: foreslå muligheder/løsninger for fremskaffelse af en platform og udvikle anbefalinger for at opnå dem.
II.1.5)Anslået samlet værdiVærdi eksklusive moms: 420 000.00 EUR
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.2)Supplerende CPV-kode(r)90700000 Tjenester på miljøområdet
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Se internetadressen anført i afsnit I.3).
Pakalpojumi - 487446-2019
Beļģija-Brisele: Priekšizpēte par kopēju atvērtu ķīmiskās drošības datu platformu
2019/S 201-487446
Paziņojums par līgumu
Pakalpojumi
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Priekšizpēte par kopēju atvērtu ķīmiskās drošības datu platformu
Atsauces numurs: ENV/2019/OP/0014
II.1.2)Galvenās CPV kods
90700000 Vides pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Pētījuma mērķis ir izpētīt iespējas izveidot kopēju ķīmiskās drošības datu platformu.
1. mērķis. Informācijas vākšana: sagrupēt esošās datu bāzes, sistēmas un platformas. Noteikt un apstiprināt tādus lietošanas gadījumus saistībā ar ķīmiskās drošības datu piekļuvi, koplietošanu un izmantošanu, kuros ir nepieciešama kopīga platforma vai kuros no tās tiek gūts labums.
2. mērķis. Priekšizpēte: piedāvāt iespējas / risinājumus platformas nodrošināšanai un izstrādāt ieteikumus to izpildei.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
Vērtība bez PVN: 420 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļām
Līgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
skatīt interneta adresi, kas minēta I.3) iedaļā.