Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Acorduri-cadru avand ca obiect prestarea de servicii de etalonare (calibrare) si reparatie pentru echipamentele de masura si control aflate in dotarea ANCOM si iesite din perioada de garantie - 3 (trei) loturi
Numéro de référence: MB02/2019
II.1.2)Code CPV principal50410000 Services de réparation et d'entretien d'appareils de mesure, d'essai et de contrôle
II.1.4)Description succincte:
Acorduri-cadru avand ca obiect prestarea de servicii de etalonare (calibrare) si/sau reparatie pentru echipamentele de masura si control aflate in dotarea ANCOM si iesite din perioada de garantie (coduri CPV: 50410000-2 si 50433000-9), in conformitate cu cerintele minime obligatorii prevazute in Sectiunea 2: Caietul de sarcini, respectiv prestarea de:
1. Servicii de etalonare (calibrare) și reparație pentru echipamentele de măsură și control produse de către ANRITSU – Lotul nr. 1;
2. Servicii de etalonare (calibrare) și reparație pentru echipamentele de măsură și control produse de către KATHREIN – Lotul nr. 2;
3. Servicii de etalonare (calibrare) și reparație pentru echipamentele de măsură și control produse de către TEKTRONIX – Lotul nr. 3.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20.
Autoritatea contractanta va răspunde în mod clar si complet tuturor la solicitărilor de clarificări: in a 11-a zi inainte de termenul limita de stabilit in anuntul de participare pentru depunerea ofertelor.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Servicii de etalonare (calibrare) si reparatie pentru echipamentul de măsură și control produs de TEKTRONIX
Lot nº: 3
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)50410000 Services de réparation et d'entretien d'appareils de mesure, d'essai et de contrôle
II.2.4)Description des prestations:
Servicii de etalonare (calibrare) si reparatie pentru echipamentul de măsură și control produs de TEKTRONIX (coduri CPV: 50410000-2 si 50433000-9), in conformitate cu cerintele minime obligatorii prevazute in Sectiunea 2: Caietul de sarcini
Servicii de etalonare (calibrare) si reparatie pentru echipamentele de masura si control produse de catre KATHREIN
Lot nº: 2
Servicii de etalonare (calibrare) si reparatie pentru echipamentele de masura si control produse de catre KATHREIN, in conformitate cu cerintele minime obligatorii prevazute in Sectiunea 2: Caietul de sarcini
Denumire lot: Lotul nr. 1 - Servicii de etalonare (calibrare) și reparație pentru echipamentul de măsură și control produs de către ANRITSU
Lot nº: 1
Servicii de etalonare (calibrare) și reparație pentru echipamentul de măsură și control produs de către ANRITSU (coduri CPV: 50410000-2 si 50433000-9), in conformitate cu cerintele minime obligatorii prevazute in Sectiunea 2: Caietul de sarcini