Lieferungen - 487633-2021
Polska-Jastrzębie-Zdrój: Maszyny do cięcia węgla lub skał
2021/S 187-487633
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Dostawy
(Suplement do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej, 2021/S 072-184573)
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Najem dwóch nowych kombajnów chodnikowych o możliwości urabiania skał o twardości min. 90 MPa wraz z niezbędnym wyposażeniem dla potrzeb JSW S.A. KWK "Jastrzębie-Bzie"
Numer referencyjny: 18/P/21
II.1.2)Główny kod CPV
43122000 Maszyny do cięcia węgla lub skał
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest najem dwóch nowych kombajnów chodnikowych o możliwości urabiania skał o twardości min. 90 MPa wraz z niezbędnym wyposażeniem dla potrzeb JSW S.A. KWK "Jastrzębie-Bzie"