Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
BZ -EA - Reinigungsdienstleistungen für die Botschaft des Königreichs der Niederlande in Berlin
Reference number: 201865003.001.047
II.1.2)Main CPV code90910000 Cleaning services
II.1.4)Short description:
De Opdracht betreft het verrichten van de navolgende schoonmaakdienstverlening, sanitaire voorzieningen en regiewerkzaamheden bij de Ambassade van Nederland in Berlijn.
Het betreft de schoonmaak en overige diensten met betrekking tot een kantoorgebouw van 10 verdiepingen en circa 3.680 m2 bruto vloeroppervlakte, circa 2.000 m2 glasoppervlakte buiten en circa 2.500 m2 glasoppervlakte binnen.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)44411000 Sanitary ware
90900000 Cleaning and sanitation services
90911000 Accommodation, building and window cleaning services
90911100 Accommodation cleaning services
90911300 Window-cleaning services
90914000 Car park cleaning services
II.2.4)Description of the procurement: