Ogłoszenie o modyfikacjach
Modyfikacja umowy/koncesji w okresie jej obowiązywania
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa w 2021 r. 55 samochodów osobowych i ciężarowych.
Numer referencyjny: 6060/ILG 6/12367/03448/21/P
II.1.2)Główny kod CPV34100000 Pojazdy silnikowe
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV34100000 Pojazdy silnikowe
II.2.4)Opis zamówienia w chwili zawarcia umowy:
Przedmiotem Umowy jest dostawa:
• w zakresie Zadania nr 2 - 24 szt. fabrycznie nowych (rok produkcji 2021 lub 2022) samochodów ciężarowych o nadwoziu z podwójną kabiną 7 (lub 6) osobową z zabudową typu wywrotka i plandeką o DMC do 3,5 t.
• w zakresie Zadania nr 3 - 21 szt. fabrycznie nowych (rok produkcji 2021 lub 2022) samochodów ciężarowych o nadwoziu furgon, min. 7 osobowe o DMC do 3.5 t. z zabudową przestrzeni ładunkowej (ściany przestrzeni ładunkowej pokryte sklejką, podłoga przestrzeni ładunkowej zabezpieczona)