Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Świadczenie pogwarancyjnej opieki serwisowej, napraw i konserwacji skanera PET/CT. PN-257/22/KT
Numer referencyjny: PN-257/22/KT
II.1.2)Główny kod CPV50400000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie pogwarancyjnej opieki serwisowej, napraw
i konserwacji skanera PET/CT prod. Philips wraz z niezbędnym wyposażeniem dodatkowym oraz aktualizacją oprogramowania.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2, 2a do SWZ.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: