Services - 488817-2022
Submission deadline has been amended by:  551547-2022
Laos-Vientiane: Security Services for the Delegation of the European Union to Lao PDR
2022/S 173-488817
Contract notice
Services
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Security Services for the Delegation of the European Union to Lao PDR
Reference number: EEAS/DELLAOV/2022/CPN/0043
II.1.2)Main CPV code
79710000 Security services
II.1.4)Short description:
Provision of security services to the Delegation of the European Union to Lao PDR.
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 505 000.00 EUR
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Base juridique:
Règlement (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Services de sécurité en faveur de la délégation de l'Union européenne en RDP Lao
Numéro de référence: EEAS/DELLAOV/2022/CPN/0043
II.1.2)Code CPV principal79710000 Services de sécurité
II.1.4)Description succincte:
Prestation de services de sécurité en faveur de la délégation de l'Union européenne en RDP Lao.
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 505 000.00 EUR
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)79710000 Services de sécurité
II.2.4)Description des prestations:
Zadovoljstvo nam je najaviti da će nova verzija portala TED početi s radom 29. siječnja 2024. (okvirni datum – još nije potvrđen). Zanimaju vas nove funkcionalnosti, poboljšanja i učinak na korisnike? Pročitajte naš članak i saznajte više o glavnim promjenama i novim funkcijama.
Primijećeni su bugovi u prikazu e-obrazaca. Radimo na rješavanju problema. U međuvremenu, upućujemo vas na namjenske stranice ako trebate informacije ili savjet.
U tijeku su prijave za četvrtu radionicu za ponovne korisnike podataka s TED-a, koja će se održati 14. prosinca 2023.
Usluge - 488817-2022
Laos-Vientiane: Usluge u području sigurnosti za Izaslanstvo u Laosu
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Usluge u području sigurnosti za Izaslanstvo u Laosu
II.1.2)Glavna CPV oznaka
79710000 Usluge na području sigurnosti
II.1.4)Kratak opis:
Usluge u području sigurnosti Izaslanstvu u Laosu.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
Vrijednost bez PDV-a: 505 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
II.2.4)Opis nabave:
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Nariadenie (EÚ, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Bezpečnostné služby pre Delegáciu Európskej únie v Laoskej ľudovodemokratickej republike
II.1.2)Hlavný kód CPV79710000 Bezpečnostné služby
II.1.4)Stručný opis:
Poskytnutie bezpečnostných služieb pre Delegáciu Európskej únie v Laoskej ľudovodemokratickej republike.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 505 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2.2)Dodatočné kódy CPV79710000 Bezpečnostné služby
II.2.4)Opis obstarávania: