Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
Nařízení (EU, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
HADEA/2022/OP/0011 – Vícestranné rámcové smlouvy v kaskádě na podpůrná opatření v oblasti kontroly tabáku
Spisové číslo: HADEA/2022/OP/0011
II.1.2)Hlavní kód CPV73000000 Výzkum a vývoj a související služby
II.1.4)Stručný popis:
Hlavním účelem vícestranných rámcových smluv (FWC) v kaskádě je poskytnout služby na podporu různých činností v oblasti kontroly tabáku na úrovni EU.
Cílem je podpora provádění a dalšího rozvoje politiky a právních předpisů EU v oblasti kontroly tabáku a opatření dále nastíněných v evropském plánu boje proti rakovině.
Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
HADEA/2022/OP/0011 – Multiple Framework Contracts in Cascade for Support Actions in the Field of Tobacco Control
Reference number: HADEA/2022/OP/0011
II.1.2)Main CPV code73000000 Research and development services and related consultancy services
II.1.4)Short description:
The main purpose of the multiple framework contracts (MFC) in cascade is to provide services to support the various actions in the field of tobacco control at EU level.
The objectives are to support the implementation and further development of the EU’s tobacco control policy and legislation and actions further outlined in Europe’s Beating Cancer plan.
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
HADEA/2022/OP/0011 – Wielokrotne umowy ramowe w systemie kaskadowym o działania wspierające w dziedzinie kontroli tytoniu
Numer referencyjny: HADEA/2022/OP/0011
II.1.2)Główny kod CPV73000000 Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze
II.1.4)Krótki opis:
Głównym celem wielokrotnych umów ramowych w systemie kaskadowym jest świadczenie usług wsparcia w różnych działaniach w dziedzinie kontroli tytoniu na poziomie UE.
Celem jest wsparcie wdrażania i dalszego rozwoju unijnej polityki i prawodawstwa UE w zakresie kontroli tytoniu oraz działań określonych w europejskim planie zwalczania raka.
Meddelande för ändringar eller ytterligare uppgifter
Rättslig grund:
Förordning (EU, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
HADEA/2022/OP/0011 – Multipla ramavtal i kaskadform avseende stödåtgärder inom området tobakskontroll
Referensnummer: HADEA/2022/OP/0011
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod73000000 FoU-tjänster samt tillhörande konsulttjänster
II.1.4)Kort beskrivning:
Huvudsyftet med de multipla ramavtalen i kaskadform är att tillhandahålla tjänster till stöd för de olika åtgärderna inom området tobakskontroll på EU-nivå.
Målen är att stödja genomförandet och vidareutvecklingen av EU:s tobakskontrollpolitik och lagstiftning och åtgärder som närmare beskrivs i EU:s plan för att bekämpa cancer.