Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Statinių grupė – inžinieriniai statiniai. Projekto bendrosios, projekto dalies ir projekto specialiosios ekspertizės
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas71319000 Ekspertų paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Perkamos projekto bendrosios, projekto dalies ir projekto specialiosios ekspertizės paslaugos atnaujinto tiekėjų varžymosi būdu.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)71319000 Ekspertų paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Paslaugos - 488973-2019
Lietuva-Vilnius: Ekspertų paslaugos
2019/S 201-488973
Paslaugos
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
71319000 Ekspertų paslaugos
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)