Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa mebli biurowych dla Urzędu do Spraw Cudzoziemców
Numer referencyjny: 39/MEBLE-2/PN/23
II.1.2)Główny kod CPV39130000 Meble biurowe
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli biurowych na potrzeby Urzędu do Spraw Cudzoziemców
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli biurowych na potrzeby Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.