Bekendtgørelse om ændringer eller supplerende oplysninger
Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
7. Dynamisk indkøbssystem: Udvikling og tilpasning af it-systemer
II.1.2)Hoved-CPV-kode72000000 It-tjenester: rådgivning, programmeludvikling, internet og support
II.1.4)Kort beskrivelse:
Denne kategori omfatter indkøb af it-konsulentydelserne til både den traditionelle it-udvikling og tilpasning af it-systemer og apps samt indkøb af it-specialister til udvikling af machine learning og robotik teknologi.
Tryk her https://permalink.mercell.com/144334077.aspx