Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 48914-2023
България-София: Компютърни и офис машини, оборудване и принадлежности, с изключение на мебели и софтуерни пакети
2023/S 018-048914
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на компютърна техника за нуждите на УНСС – поръчка с пореден №10
II.1.2)Основен CPV код
30000000 Компютърни и офис машини, оборудване и принадлежности, с изключение на мебели и софтуерни пакети
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на компютърна техника за нуждите на УНСС  – поръчка с пореден №10
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка: