II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa półmasek filtrujących cząsteczki stałe i ciekłe dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku
Reference number: 701801979
II.1.2)Main CPV code42924790 Odour-masking apparatus
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest: półmasek filtrujących cząsteczki stałe i ciekłe dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku.
Przedmiot zamówienia podzielony został na 9 zadań.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Półmaska filtrująca płaska klasy P1 jednokrotnego użytku
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)42924790 Odour-masking apparatus
II.2.4)Description of the procurement:
Opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1 Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.
Półmaska filtrująca płaska klasy P2 jednokrotnego użytku
Lot No: 2
Półmaska filtrująca płaska klasy P2 jednokrotnego użytku bez zaworka
Lot No: 3
Półmaska filtrująca czaszowa klasy P2 jednokrotnego użytku
Lot No: 4
Półmaska filtrująca płaska klasy P2 z dodatkową warstwą włókniny z węglem aktywnym chroniąca przed zapachami gazów organicznych - wyrób ochronny antyelektrostatyczny
Lot No: 5
Półmaska filtrująca czaszowa klasy P2 z dodatkową warstwą włókniny z węglem aktywnym chroniąca przed zapachami gazów organicznych i pochodnych wielokrotnego użytku
Lot No: 6
Półmaska filtrująca płaska klasy P3 jednokrotnego użytku
Lot No: 7
Półmaska filtrująca płaska klasy P3 z dodatkową warstwą włókniny z węglem aktywnym chroniąca przed zapachami gazów organicznych - wyrób ochronny antyelektrostatyczny
Lot No: 8
Półmaska filtrująca płaska klasy P3 o podwyższonych właściwościach użytkowych w mikroklimacie wilgotnym wielokrotnego użytku
Lot No: 9