С удоволствие съобщаваме, че новата версия на портала TED ще започне да функционира на 29.01.2024 г. (датата е ориентировъчна - очаква се потвърждение!) Искате ли да научите за новите функции, подобренията и въздействието върху потребителите? Вижте нашата статия и научете повече за основните промени и нови функции.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
ДОСТАВКА, МОНТАЖ, ВЪВЕЖДАНЕ В ЕКСПЛОАТАЦИЯ И ГАРАНЦИОННО ОБСЛУЖВАНЕ НА ОБОРУДВАНЕ ЗА ЛАБОРАТОРНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ ЗА НУЖДИТЕ НА ХИМИКОТЕХНОЛОГИЧЕН И МЕТАЛУРГИЧЕН УНИВЕРСИТЕТ
II.1.2)Основен CPV код
38000000 Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия)
II.1.4)Кратко описание:
Поръчката е разделена на 11 обособени позиции за закупуване на оборудване за лабораторни измервания:
№1 Доставка и въвеждане в експлоатация на апарат за определяне наТт+D15B16B6:D16B6:D17B6:D18B6:D17B6:D16
№2 Доставка и въвеждане в експлоатация на лиофилизатор с включена система за вакуум
№3 Доставка и въвеждане в експлоатация на лабораторен инкубатор
№4 Доставка на апаратура за синтетична работа в това число магнитни бъркалки с нагряване и без нагряване общо 4 броя, Колбогрейка и ултразвукова вана
№5 Доставка на реакторчета за твърдофазен пептиден синтез
№6„Доставка на шейкъри за твърдофазен пептиден синтез
№7 Доставка на аналитична везна
№8 Доставка и въвеждане в експлоатация на аналитична везна с висока точност до 5 знак
№9 Доставка и въвеждане в експлоатация на вакуумна помпа с мембрана - 2 броя
№10 Доставка и въвеждане в експлоатация на вакуум сушилня с включена вакуум помпа
№11 „Доставка и въвеждане в експлоатация на CO2 инкубатор, Бутилка за Co2
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 67 980.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка и въвеждане в експлоатация на апарат за определяне на Тт+D15B16B6:D16B6:D17B6:D18B6:D17B6:D16
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предвижда се доставка, монтаж, и въвеждане в експлоатация на оборудването описано в съответните обособени позиции. Гаранционен срок и гаранционна поддръжка: Гаранционният срок на оборудването за обособени позиции 1,2,4,5,6,7,8,9,10 и 11 е минимум 2 (две) години, а за обособена позиция 3 е минимум 3 (три) години. Изпълнителят осигурява за своя сметка и на свой риск извършването на гаранционната поддръжка и сервиз на доставената апаратура в рамките на гаранционния срок, на място при Възложителя, или при нужда, в сервиз, посочен от Изпълнителя. Гаранционното обслужване и сервиз обхваща периодично техническо обслужване (профилактика и необходимите за нея материали и консумативи, в зависимост от предписанията на фирмата-производител), отстраняване на всички технически неизправности със свои сили и средства, възникнали не по вина на Възложителя, както и безплатна подмяна на всички износени и/или дефектирали части на доставената апаратура, както и отстраняване на скрити дефекти на апаратурата в рамките на гаранционния срок.
Точни минимални параметри на оборудването са описани в Техническата спецификация.
Доставка и въвеждане в експлоатация на лиофилизатор с включена система за вакуум
Обособена позиция №: 2
Доставка и въвеждане в експлоатация на лабораторен инкубатор
Обособена позиция №: 3
Доставка на апаратура за синтетична работа в това число магнитни бъркалки с нагряване и без нагряване общо 4 броя, Колбогрейка и ултразвукова вана
Обособена позиция №: 4
Доставка на реакторчета за твърдофазен пептиден синтез
Обособена позиция №: 5
Доставка на шейкъри за твърдофазен пептиден синтез
Обособена позиция №: 6
Доставка на аналитична везна
Обособена позиция №: 7
Доставка и въвеждане в експлоатация на аналитична везна с висока точност до 5 знак
Обособена позиция №: 8
Доставка и въвеждане в експлоатация на вакуумна помпа с мембрана - 2 броя
Обособена позиция №: 9
Доставка и въвеждане в експлоатация на вакуум сушилня с включена вакуум помпа
Обособена позиция №: 10
Доставка и въвеждане в експлоатация на CO2 инкубатор, Бутилка за Co2 / Въглероден диоксид 6.7 литра / 5 кг - 3 броя с включен Редуцил вентил за CO2
Обособена позиция №: 11