Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Contratto quadro relativo all'analisi economica delle politiche ambientali e sostegno analitico nel contesto di una migliore regolamentazione
Numero di riferimento: ENV.F.1/FRA/2018/0034
II.1.2)Codice CPV principale90700000 Servizi ambientali
II.1.4)Breve descrizione:
L'obiettivo generale del contratto quadro consisterà nel sostegno all'analisi economica delle politiche ambientali. Il contratto riguarderà problemi che potranno emergere ma che attualmente non possono essere previsti nei settori relativi a:
— sostegno nel contesto dell'analisi economica,
— sostegno nel contesto della migliore regolamentazione.
II.1.5)Valore totale stimatoValore, IVA esclusa: 12 000 000.00 EUR
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Bando di gara a procedura aperta — contratto quadro di 48 mesi con un importo di 12 000 000 EUR.
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Preliminarioji sutartis dėl aplinkos politikos ekonominės analizės ir analizės paramos atsižvelgiant į geresnį reguliavimą
Nuorodos numeris: ENV.F.1/FRA/2018/0034
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas90700000 Aplinkosauginės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Aiškus preliminariosios sutarties tikslas yra remti aplinkos politikos ekonominę analizę. Sutartis aprėps kylančias problemas, kurių šiuo metu neįmanoma numatyti, šiose srityse:
— parama ekonominės analizės kontekste,
— parama geresnio reguliavimo kontekste.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 12 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Atviras konkursas – 48 mėnesių trukmės preliminarioji sutartis, kurios biudžetas – 12 000 000 EUR.
Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Raamovereenkomst inzake de economische analyse van het milieubeleid en analytische ondersteuning in het kader van een betere regelgeving
Referentienummer: ENV.F.1/FRA/2018/0034
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90700000 Milieuzorgdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
De algemene doelstelling van de raamovereenkomst is het verlenen van bijstand bij de economische analyse van het milieubeleid. De opdracht heeft betrekking op problemen die zich aandienen maar nu nog niet kunnen worden voorspeld op de volgende gebieden:
— steun in samenhang met economische analyse,
— steun in samenhang met een betere regelgeving.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 12 000 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Openbare oproep tot inschrijving - raamovereenkomst voor diensten voor 48 maanden met een begroting van 12 000 000 EUR.
Usługi - 489577-2018
Belgia-Bruksela: Umowa ramowa na realizację analizy ekonomicznej polityki ochrony środowiska oraz wsparcia analitycznego w zakresie lepszych regulacji
2018/S 214-489577
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Umowa ramowa na realizację analizy ekonomicznej polityki ochrony środowiska oraz wsparcia analitycznego w zakresie lepszych regulacji
Numer referencyjny: ENV.F.1/FRA/2018/0034
II.1.2)Główny kod CPV
90700000 Usługi środowiska naturalnego
II.1.4)Krótki opis:
Ogólnym przedmiotem umowy ramowej jest wspieranie analizy ekonomicznej kierunków polityki w dziedzinie środowiska. Zamówienie będzie obejmować zagadnienia, które się pojawiają, ale których nie można teraz przewidzieć, w dziedzinie:
— wsparcia w kontekście analizy ekonomicznej,
— wsparcia w kontekście lepszych regulacji.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
Wartość bez VAT: 12 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Procedura otwarta – umowa ramowa zawierana na okres 48 miesięcy o budżecie wynoszącym 12 000 000 EUR.
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Contract-cadru privind analiza economică a politicilor de mediu și sprijin analitic în contextul unei mai bune reglementări
Număr de referinţă: ENV.F.1/FRA/2018/0034
II.1.2)Cod CPV principal90700000 Servicii privind mediul
II.1.4)Descriere succintă:
Obiectivul general al contractului-cadru va fi susținerea analizei economice a politicilor de mediu. Contractul va viza probleme care apar, dar care nu pot fi prevăzute în prezent în următoarele domenii:
— susținere în contextul analizei economice,
— susținere în contextul unei mai bune reglementări.
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 12 000 000.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Licitație deschisă – Contract-cadru cu o durată de 48 de luni și un buget de 12 000 000 EUR.