Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Сметопочистване и сметоизвозване на твърди битови отпадъци на територията на Община Батак
II.1.2)Code CPV principal90510000 Élimination et traitement des ordures
II.1.4)Description succincte:
Предмет на поръчката е събиране и извозване на твърди битови отпадъци в Регионално депо за ТБО гр.Пазарджик със свои средства и за своя сметка, от гр.Батак, КК „Яз.Батак”, кметство с.Нова Махала и кметство с.Фотиново и останалите райони на територията на Община Батак, съгласно Техническите спецификации, неразделна част от настоящата документация.
Предприятията, попадащи извън регулационните планове на населените места ще бъдат включени в район на обслужване, съгласно Заповед № 839/24.10.2022 г. на Кмета на Община Батак по чл.63 ал.2 и във връзка с чл.62 от ЗМДТ.
Услугите се извършват съгласно Техническите спецификации.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)90510000 Élimination et traitement des ordures
II.2.4)Description des prestations: