Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
Base juridique:
Directive 2014/25/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Bateriový systém akumulace elektrické energie na PČM
II.1.2)Code CPV principal31430000 Accumulateurs électriques
II.1.4)Description succincte:
Předmětem plnění veřejné zakázky realizace stavby „Bateriový systém akumulace elektrické energie na PČM“ (dále jen „BSAE“) podle PROJEKTU. Jedná se o výstavbu kompletního bateriového úložiště o garantovaném výkonu 4,0 MW (5 MVA) s garantovanou užitnou kapacitou ve výši 3,1 MWh v areálu provozu zadavatele Červený mlýn (dále jen „PČM“). Součástí předmětu plnění je i dopracování výrobní dokumentace pro konkrétní typ BSAE, projednání a schválení EG.D, a.s. a zpracování dokumentace skutečného provedení. Další podrobnosti k rozsahu předmětu plnění jsou uvedeny v dokumentu „Zadávací dokumentace - obecné podmínky“ a ve smlouvě.