Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Negyedéves tájék. 2020/III.- TMÜ kreatív-gyártás
Hivatkozási szám: EKR000548962019
II.1.2)Fő CPV-kód79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
„Keretmegállapodás a Turisztikai Marketingkommunikációs Ügynökség Nonprofit Zrt. részére komplex kommunikációs ügynökségi feladatokhoz ellátására” - A keretmegállapodás alapján 2020. III. negyedévében az írásbeli konzultációk eredményéről szóló tájékoztató
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
TMÜ - gyártás és kreatív V. ütem
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)79416000 Public relations szolgáltatások
79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
79822500 Grafikai tervezési szolgáltatások
79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások
92111200 Reklám-, propaganda-, ismeretterjesztő film és videofilm gyártása
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A Turisztikai Marketingkommunikációs Ügynökség Nonprofit Zrt. 2020. évi kommunikációs tevékenysége körében végzendő gyártási és kreatív kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása - V. ütem”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 3 150 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó hárommilliárd-százötvenmillió forint keretösszeg kimerüléséig. A KM 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 945 000 000,- Ft, azaz nettó kilencszáznegyvenötmillió forint opció.
TMÜ - gyártás és kreatív 2020. IV. ütem
Rész száma: 2
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A Turisztikai Marketingkommunikációs Ügynökség Nonprofit Zrt. 2020. évi kommunikációs tevékenysége körében végzendő gyártási és kreatív kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása - IV. ütem”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 1 500 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Egymilliárd-ötszázmillió forint keretösszeg kimerüléséig. A KM 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 450 000 000,- Ft + Áfa, azaz négyszázötvenmillió forint opció.
TMÜ - gyártás és kreatív 2020. III. ütem
Rész száma: 3
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A Turisztikai Marketingkommunikációs Ügynökség Nonprofit Zrt. 2020. évi kommunikációs tevékenysége körében végzendő gyártási és kreatív kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása - III. ütem”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 1 350 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó egymilliárd-háromszázötvenmillió forint forint keretösszeg kimerüléséig. A KM 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 405 000 000,- Ft + Áfa, azaz négyszázötmillió forint opció.