Доставки - 490672-2019
България-София: Електрическа енергия
2019/S 202-490672
Обявление за поръчка
Доставки
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на електрическа енергия по свободно договорени цени и избор на координатор на балансираща група за ползваните имоти от Агенция по вписванията
Референтен номер: 92-06-23/2019
II.1.2)Основен CPV код
09310000 Електрическа енергия
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на електрическа енергия — ниско напрежение, по свободно договорени цени и избор на координатор на балансираща група за ползваните имоти от Агенция по вписванията
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 300 000.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на електрическа енергия — ниско напрежение, по свободно договорени цени и избор на координатор на балансираща група за ползваните имоти от Агенцията по вписванията. Прогнозен обем — 1 349 078 kWh.