Dienstleistungen - 490742-2020
Ungarn-Budapest: Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
2020/S 202-490742
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Negyedéves tájékoztató-Kommunikáció 2020/III.
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR001175462019
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
II.1.4)Kurze Beschreibung:
„Keretmegállapodás a Nemzeti Kommunikációs Hivatalról és a kormányzati kommunikációs beszerzések központosított közbeszerzési rendszeréről szóló 247/2014. (X. 1.) Korm. rendelet hatálya alá tartozó vagy ahhoz önként csatlakozó szervezetek számára, a rendeletben szabályozott kommunikációs tárgyú feladatokhoz kapcsolódó szolgáltatások ellátására” - A keretmegállapodás alapján 2020. III. negyedévében lefolytatott írásbeli konzultációk eredményéről szóló tájékoztató
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
IM -V4-EU Moot Court perbeszédverseny kommunikáció
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
79342200 Reklamedienste
79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Igazságügyi Minisztérium nemzetközi V4-EU Moot Court perbeszédversenyének kommunikációs tevékenységéhez kapcsolódó online ügynökségi feladatok ellátása”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 14 600 000,- Ft + Áfa, azaz nettó tizennégymillió-hatszázezer forint keretösszeg kimerüléséig. A keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 4 380 000,- Ft + Áfa, azaz négymillió-háromszáznyolcvanezer forint opció.
HC - integrált komm.+rendezvényszervezés
Los-Nr.: 2
79311200 Durchführung von Umfragen
79416000 Öffentlichkeitsarbeit
79821000 Fertigstellung im Bereich Druck
79952000 Event-Organisation
92112000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Film- und Videofilmherstellung
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Integrált kommunikációs ügynökségi és komplex rendezvényszervezési feladatok teljeskörű ellátása a HungaroControl Zrt. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb nettó 180 000 000,- Ft + Áfa, azaz Száznyolcvanmillió forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 54 000 000,- Ft + Áfa, azaz ötvennégymillió forint opció.
IKK - kommunikációs feladatok
Los-Nr.: 3
A beszerzés tárgyának meghatározása:,,Z” generációt megszólító, szakképzések népszerűsítéséhez kapcsolódó kommunikációs feladatok ellátása az IKK Innovatív Képzéstámogató Központ Zrt. számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a keretösszeg 32 500 000,- Ft + Áfa, azaz harminckettőmillió-ötszázezer forint + általános forgalmi adó forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 10 %-a, azaz nettó 3 250 000,- Ft, azaz nettó Hárommillió -kettőszázötvenezer forint opció.
Várkapitányság - komplex kommunikáció
Los-Nr.: 4
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Kulturális programok népszerűsítéséhez kapcsolódó komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a Várkapitányság Nonprofit Zrt. számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a 491 820 000, -Ft + Áfa, azaz Négyszázkilencvenegymillió-nyolcszázhúszezer forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3. pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 147 546 000,- Ft + Áfa, azaz Egyszáznegyvenhétmillió-ötszáznegyvenhatezer forint opció.
Nemzeti Tehetség Központ - filmgyártás, fotózás
Los-Nr.: 5
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Filmgyártási, fotózási feladatok ellátása a Nemzeti Tehetség Központ részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 10 066 400 Ft, azaz nettó tízmillió-hatvanhatezer-négyszáz forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 3 019 920 Ft, azaz nettó hárommillió-tizenkilencezer-kilencszázhúsz forint opció.
Pannon Egyetem - kommunikációs feladatok
Los-Nr.: 6
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Kommunikációs ügynökségi és médiavásárlási feladatok ellátása a Pannon Egyetem részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 11 060 500 Ft, azaz nettó tizenegymillió-hatvanezer-ötszáz forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 3 318 150 Ft, azaz nettó hárommillió-háromszáztizennyolcezer-százötven forint opció.
Jogállam és Igazság - kommunikációs feladatok
Los-Nr.: 7
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a Jogállam és Igazság Nonprofit Kft. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 196 850 394,- Ft, azaz nettó egyszázkilencvenhatmillió-nyolcszázötvenezer-háromszázkilencvennégy forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 59 055 118,- Ft, azaz nettó ötvenkilencmillió-ötvenötezeregyszáztizennyolc forint opció.
Kisfaludy2030 - gyártási, komm. ügy. feladatok
Los-Nr.: 8
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Applikáció fejlesztéshez kapcsolódó gyártási és kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a Kisfaludy2030 Turisztikai Fejlesztő Nonprofit Zrt. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 14 982 800 Ft, azaz nettó tizennégymillió-kilencszáznyolcvankétezer-nyolcszáz forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 4 494 840 Ft, azaz nettó négymillió-négyszázkilencvennégyezer-nyolcszáznegyven forint opció.
BM - komm. ügyn., filmgyártás, médiavásárlás
Los-Nr.: 9
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs ügynökségi, filmgyártási, valamint médiavásárlási feladatok ellátása a Belügyminisztérium részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 866 141 732 Ft, azaz nettó Nyolcszázhatvanhatmillió-száznegyvenegyezer-hétszázharminckettő forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 259 842 520 Ft, azaz nettó Kettőszázötvenkilencmillió-nyolcszáznegyvenkettőezer-ötszázhúsz forint opció.
HEPA - külső komplex kommunikáció
Los-Nr.: 10
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Külső komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a HEPA Magyar Exportfejlesztési Ügynökség Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 57 000 000,- Ft, azaz nettó Ötvenhétmillió forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 17 100 000,- Ft, azaz nettó Tizenhétmillió - százezer forint opció.
NFI - komm. ügynökségi, piackutatási feladatok
Los-Nr.: 11
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Kommunikációs ügynökségi, piackutatási feladatok ellátása a Nemzeti Filmintézet Nonprofit Zrt. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 25 000 000,- Ft, azaz nettó Huszonötmillió forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 7 500 000,- Ft, azaz nettó Hétmillió-ötszázezer forint opció.
MK - AKI 22.
Los-Nr.: 12
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Európa jövőjét érintő nemzetközi és hazai szintéren történő kormányzati kommunikációval kapcsolatos feladatok ellátása 14., valamint az állampolgárok életét kiemelten érintő kormányzati döntésekkel kapcsolatos feladatok ellátása 22.”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb nettó 5 511 811 024,- Ft + Áfa, azaz nettó ötmilliárd-ötszáztizenegymillió-nyolcszáztizenegyezer-huszonnégy forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 1 653 543 307,- Ft + Áfa, azaz nettó egymilliárd-hatszázötvenhárommillió-ötszáznegyvenháromezer-háromszázhét forint opció.
MTVA - médiaügynökségi feladatok
Los-Nr.: 13
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Médiaügynökségi feladatok ellátása az MTVA kommunikációs tevékenységéhez kapcsolódóan”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 100 000 000,- Ft + Áfa, azaz Egyszázmillió forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 30 000 000,- Ft + Áfa, azaz Harmincmillió forint opció.
ÁKK - belföldi kommunikáció
Los-Nr.: 14
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Az Államadósság Kezelő Központ Zrt. belföldi kommunikációjához kapcsolódóan az állampapírok értékesítésének támogatása érdekében történő komplex kommunikációs feladatok ellátása 2020”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 314 960 630 Ft, azaz nettó háromszáztizennégymillió-kilencszázhatvanezer-hatszázharminc forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 10 %-a, nettó 31 496 063 Ft, azaz nettó Harmincegymillió-négyszázkilencvenhatezer-hatvanhárom forint opció.
EKE - komplex komm. és rendezvényszerv.
Los-Nr.: 15
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs és rendezvényszervezési feladatok ellátása az Eszterházy Károly Egyetem részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 10 000 000 Ft, azaz nettó tízmillió forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 3 000 000 Ft, azaz nettó hárommillió forint opció.
PAKS II - közvélemény kutatások
Los-Nr.: 16
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A Paks II. Atomerőmű Zrt. részére közvélemény-kutatások lefolytatása 2021-ben”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 22 500 000,- Ft, azaz nettó Huszonkettőmillió-ötszázezer forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 6 750 000,- Ft, azaz nettó Hatmillió-hétszázötvenezer forint opció.
Liszt Ferenc Kamarazenekar Alapít. - komplex komm.
Los-Nr.: 17
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a Liszt Ferenc Kamarazenekar Alapítvány számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 60 000 000,- Ft, azaz nettó Hatvanmillió forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 18 000 000,- Ft, azaz nettó Tizennyolcmillió forint opció.
NAV - komm. ügynökségi, filmgyártás feladatok
Los-Nr.: 18
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Kommunikációs ügynökségi és filmgyártási feladatok ellátása a Nemzeti Adó- és Vámhivatal részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 50 000 000,- Ft, azaz nettó Ötvenmillió forint keretösszeg kimerüléséig.
SEFAG - Vadászati és Természeti Világkiállítás
Los-Nr.: 19
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Egy a természettel” Vadászati és Természeti Világkiállítás 2021 rendezvényhez kapcsolódó, kommunikációs ügynökségi és kutatási feladatok ellátása a SEFAG Erdészeti és Faipari Zrt. számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 5 500 000,- Ft, azaz nettó Ötmillió-ötszázezer forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 20 %-a, nettó 1 100 000,- Ft, azaz nettó Egymillió-egyszázezer forint opció.
Magyar Posta - komplex kommunikációs feladatok
Los-Nr.: 20
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A Magyar Posta Zrt. 2020-21. évi hirdetéseihez kapcsolódó komplex kommunikációs feladatok ellátása”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 843 300 000 Ft, azaz nettó nyolcszáznegyvenhárommillió-háromszázezer forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 252 990 000 Ft, azaz nettó kettőszázötvenkettőmillió-kilencszázkilencvenezer forint opció.
NFI - kommunikációs feladatok ellátása
Los-Nr.: 21
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Kommunikációs feladatok ellátása a Nemzeti Filmintézet Közhasznú Nonprofit Zrt. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 115 880 000,- Ft, azaz nettó egyszáztizenötmillió-nyolcszáznyolcvanezer forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 34 764 000,- Ft, azaz nettó harmincnégymillió-hétszázhatvannégyezer forint opció.
Aktív- és Ökoturisztikai Fejl. Kp. - komplex komm.
Los-Nr.: 22
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs feladatok ellátása az aktív- és ökoturisztikai fejlesztések népszerűsítése kapcsán az Aktív- és Ökoturisztikai Fejlesztési Központ részére 2020”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 420 000 000 Ft, azaz nettó négyszázhúszmillió forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 126 000 000 Ft, azaz nettó egyszázhuszonhatmillió forint opció.
TMÜ - Magyarország népszerűsítése
Los-Nr.: 23
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A Turisztikai Marketingkommunikációs Ügynökség Nonprofit Zrt. által Magyarország történelmi és kulturális értékeinek bemutatása és népszerűsítése érdekében végzendő rendezvényszervezési és komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 2 204 000 000,- Ft + Áfa, azaz a nettó kettőmilliárd-kettőszáznégymillió forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, azaz nettó 661 200 000,- Ft + Áfa, azaz nettó hatszázhatvanegymillió-kettőszázezer forint + általános forgalmi adó forint opció.
MTVA - online és médiaügynökségi feladatok
Los-Nr.: 24
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Az MTVA kommunikációs tevékenységéhez kapcsolódó online és médiaügynökségi feladatok ellátása”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 15 000 000,- Ft, azaz nettó Tizenötmillió forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 4 500 000,- Ft, azaz nettó Négymillió-ötszázezer forint opció.
MÁV-START - piackutatás, utasszámlálás
Los-Nr.: 25
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Piackutatási és utasszámlálási feladatok ellátása a MÁV-START Zrt. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 90 000 000 Ft, azaz nettó kilencvenmillió forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 20 %-a, nettó 18 000 000 Ft, azaz nettó tizennyolcmillió forint opció.
MK - komplex stratégiai kommunikáció
Los-Nr.: 26
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex stratégiai kommunikációs feladatok ellátása a Miniszterelnöki Kabinetiroda részére 4.”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 31 500 000,- Ft, azaz nettó harmincegymillió-ötszázezer forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 9 450 000,- Ft, azaz nettó kilencmillió-négyszázötvenezer forint opció.
AMC - komplex kommunikáció és gyártás
Los-Nr.: 27
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs és gyártási feladatok ellátása a fogyasztást ösztönző kampányok és egyéb tematikus kommunikációs tevékenységekhez kapcsolódóan az Agrármarketing Centrum Nonprofit Kft. számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 150 617 216 Ft, azaz nettó százötvenmillió-hatszáztizenhétezer-kettőszáztizenhat forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 45 185 165 Ft, azaz nettó negyvenötmillió-egyszáznyolcvanötezer-egyszázhatvanöt forint opció.
Los-Nr.: 28
NSK - weboldal- és applikációfejlesztés
Los-Nr.: 29
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Weboldal- és applikációfejlesztés, valamint kapcsolódó kommunikációs feladatok ellátása a Nemzeti Sportközpontok részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 145 000 000,- Ft, azaz nettó száznegyvenötmillió forint keretösszeg kimerüléséig. A KM 18.3 pontjával összhangban a Keretösszeg 30 %-a, azaz 43 500 000,- Ft + Áfa, azaz negyvenhárommillió-ötszázezer forint + általános forgalmi adó tekintendő opciónak.
BFK - komplex kommunikáció
Los-Nr.: 30
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs ügynökségi, valamint rendezvényszervezési feladatok ellátása a Budapest Fejlesztési Központ Nonprofit Zrt. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 816 478 000,- Ft, azaz nettó Nyolcszáztizenhatmillió-négyszázhetvennyolcezer forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 244 943 400,-Ft, azaz nettó Kettőszáznegyvennégymillió-kilencszáznegyvenháromezer -négyszáz forint opció.
II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Hivatkozási szám: EKR001175462019
II.1.2)Fő CPV-kód79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
79822500 Grafikai tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Rész száma: 2
II.2.2)További CPV-kód(ok)79311200 Közvélemény-kutatás elvégzésével kapcsolatos szolgáltatások
79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
79416000 Public relations szolgáltatások
79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások
92112000 Mozifilm- és videofilmgyártással kapcsolatos szolgáltatások
Rész száma: 3
Rész száma: 4
Rész száma: 5
Rész száma: 6
Rész száma: 7
Rész száma: 8
Rész száma: 9
Rész száma: 10
Rész száma: 11
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 12
Rész száma: 13
Rész száma: 14
Rész száma: 15
Rész száma: 16
Rész száma: 17
Rész száma: 18
Rész száma: 19
Rész száma: 20
Rész száma: 21
Rész száma: 22
Rész száma: 23
Rész száma: 24
Rész száma: 25
Rész száma: 26
Rész száma: 27
Rész száma: 28
Rész száma: 29
Rész száma: 30