Anunț de atribuire a contractului
Rezultatele procedurii de achiziţie
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
SERVICII DE INTRETINERE SI REPARATII ECHIPAMENTE MEDICALE_LD 1
Număr de referinţă: 3963722_2022_PAAPD1358791
II.1.2)Cod CPV principal50421000 Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical
II.1.4)Descriere succintă:
Serviciile ce vor fi prestate sunt: Revizie anuala/semestriala , in functie de recomandarile producatorilor, cu emitere de Buletin de verificare; Service lunar; Interventie la orice solicitare a autoritatii contractante; Emiterea de buletine pentru eficacitatea ecranelor de protectie , cu frecventa trimestriala , conform Normelor CNCAN; La cererea autoritatii contractante prestatorul va elibera “Aviz de casare” gratuit la echipamentele ce fac obiectul acordului cadru, daca sunt intrunite conditiile si sunt respectate normele in vigoare.
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: da
II.2)Descriere
II.2.1)Titlu:
Defibrilator PRIMEDIC XD-1AV - 1 bucata
Lot nr.: 26
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)50421000 Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
recvente CS - trimestrial
AC-Cant est min=1luna; AC-Cant est max=36 luni ; AC-Val est min=250.00lei fara TVA; AC-Val est max=9000.00 lei fara TVA;
CS-Cant est min=1luna; AC-Cant est max=3 luni ;
Cant max a celui mai mare CS=3luni; Val est a celui mai mare CS=750.00 lei fara TVA;
Defibrilator PRIMEDIC AV - 1 bucata
Lot nr.: 27
Defibrilator PIMEDIC XD-1 - 1 bucata
Lot nr.: 29
AC-Cant est min=1luna; AC-Cant est max=36 luni ; AC-Val est min=300.00lei fara TVA; AC-Val est max=10800.00 lei fara TVA;
Cant max a celui mai mare CS=3luni; Val est a celui mai mare CS=900.00 lei fara TVA;
Masa de resuscitare RESUSCITAIRE RW1 - 1 bucata
Lot nr.: 44
AC-Cant est min=1luna; AC-Cant est max=36 luni ; AC-Val est min=191.08lei fara TVA; AC-Val est max=6878.88 lei fara TVA;
Cant max a celui mai mare CS=3luni; Val est a celui mai mare CS=573.24 lei fara TVA;
Lot nr.: 45
Incubator standard ISOLETTE C2000 - 1 bucata
Lot nr.: 49
AC-Cant est min=1luna; AC-Cant est max=36 luni ; AC-Val est min=243.17lei fara TVA; AC-Val est max=8754.12 lei fara TVA;
Cant max a celui mai mare CS=3luni; Val est a celui mai mare CS=729.51 lei fara TVA;
Aparat Anestezie FABIUS TIRO - 1 bucata
Lot nr.: 4
AC-Cant est min=1luna; AC-Cant est max=36 luni ; AC-Val est min=312.92lei fara TVA; AC-Val est max=11265.12 lei fara TVA;
Cant max a celui mai mare CS=3luni; Val est a celui mai mare CS=938.76 lei fara TVA;
Aparat ventilatie SIPAP - 1 bucata
Lot nr.: 17
AC-Cant est min=1luna; AC-Cant est max=36 luni ; AC-Val est min=200.00lei fara TVA; AC-Val est max=7200.00 lei fara TVA;
Cant max a celui mai mare CS=3luni; Val est a celui mai mare CS=600.00 lei fara TVA;
Aparat de ventilatie SAVINA - 1 bucata
Lot nr.: 14
AC-Cant est min=1luna; AC-Cant est max=36 luni ; AC-Val est min=277.58lei fara TVA; AC-Val est max=9992.88 lei fara TVA;
Cant max a celui mai mare CS=3luni; Val est a celui mai mare CS=832.74 lei fara TVA;
Defibrilator PRIMEDIC XD-1 - 1 bucata
Lot nr.: 28
Lot nr.: 43
Aparat de ventilatie EVITA XL - 1 bucata
Lot nr.: 13
AC-Cant est min=1luna; AC-Cant est max=36 luni ; AC-Val est min=365.08lei fara TVA; AC-Val est max=13142.88 lei fara TVA;
Cant max a celui mai mare CS=3luni; Val est a celui mai mare CS=1095.24 lei fara TVA;
Lot nr.: 2
Aparat Anestezie LEON PLUS - 1 bucata
Lot nr.: 8
AC-Cant est min=1luna; AC-Cant est max=36 luni ; AC-Val est min=1500.00lei fara TVA; AC-Val est max=54000.00 lei fara TVA;
Cant max a celui mai mare CS=3luni; Val est a celui mai mare CS=4500.00 lei fara TVA;
Aparat ventilatie FABIAN PLUS - 1 bucata
Lot nr.: 11
AC-Cant est min=1luna; AC-Cant est max=36 luni ; AC-Val est min=130.00lei fara TVA; AC-Val est max=4680.00 lei fara TVA;
Cant max a celui mai mare CS=3luni; Val est a celui mai mare CS=390.00 lei fara TVA;
Electrocauter AUTOCON 400 - 1 bucata
Lot nr.: 38
Lot nr.: 3
Ecograf SONOACE R 5 - 1 bucata
Lot nr.: 37
Lot nr.: 7
Ecograf SONOACE R5 - 1 bucata
Lot nr.: 36
Lot nr.: 16
Ecograf MyLAB30 GOLD - 1 bucata
Lot nr.: 30
Electrocauter EMED - 1 bucata
Lot nr.: 39
AC-Cant est min=1luna; AC-Cant est max=36 luni ; AC-Val est min=100.00lei fara TVA; AC-Val est max=3600.00 lei fara TVA;
Cant max a celui mai mare CS=3luni; Val est a celui mai mare CS=300.00 lei fara TVA;
Aparat AnesteziePRIM NC10.2PENLON1 - 1 bucata
Lot nr.: 10
AC-Cant est min=1luna; AC-Cant est max=36 luni ; AC-Val est min=500.00lei fara TVA; AC-Val est max=18000.00 lei fara TVA;
Cant max a celui mai mare CS=3luni; Val est a celui mai mare CS=1500.00 lei fara TVA;
Lot nr.: 12
Sterilizator cu aburi amsco Eagle 3053 - 1 bucata
Lot nr.: 46
AC-Cant est min=1luna; AC-Cant est max=36 luni ; AC-Val est min=1100.00lei fara TVA; AC-Val est max=39600.00 lei fara TVA;
Cant max a celui mai mare CS=3luni; Val est a celui mai mare CS=3300.00 lei fara TVA;
Lot nr.: 1
Ecograf portabil DP 2200 MINDRAY - 1 bucata
Lot nr.: 33
Lot nr.: 25
Incubator ATOM - 1 bucata
Lot nr.: 41
Lot nr.: 18
Lot nr.: 5
Aparat Anestezie PRIMUS - 1 bucata
Lot nr.: 6
AC-Cant est min=1luna; AC-Cant est max=36 luni ; AC-Val est min=305.92lei fara TVA; AC-Val est max=11013.12 lei fara TVA;
Cant max a celui mai mare CS=3luni; Val est a celui mai mare CS=917.76 lei fara TVA;
Lot nr.: 9
Aparat ventilatie VELA - 1 bucata
Lot nr.: 20
Sistem de ventilatieBUBBLE CPAP - 1 bucata
Lot nr.: 21
AC-Cant est min=1luna; AC-Cant est max=36 luni ; AC-Val est min=90.00lei fara TVA; AC-Val est max=3240.00 lei fara TVA;
Cant max a celui mai mare CS=3luni; Val est a celui mai mare CS=270.00 lei fara TVA;
Ecograf DOPPLER UF-850 XTD-C - 1 bucata
Lot nr.: 34
Defibrilator AGILENT SMART - 1 bucata
Lot nr.: 23
Ecograf CTS 5500 - 1 bucata
Lot nr.: 35
Lot nr.: 22
Aparat ventilatie I-VENT - 1 bucata
Lot nr.: 19
Lot nr.: 24
Electrocauter DIATROM 200 - 1 bucata
Lot nr.: 40
Lot nr.: 15