Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
HYGIENISCHE HANDONTSMETTING
Referentienummer: 2023-335-ONT
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie33741300 Handenontsmettingsmiddel
II.1.4)Korte beschrijving:
Deze opdracht beoogt een raamovereenkomst voor de aankoop van hygiënische handontsmetting.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 1 314 417.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)33741300 Handenontsmettingsmiddel
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
AANKOOP VAN HYGIENISCHE HANDONTSMETTING VOOR ZORG- EN WELZIJNSVOORZIENINGEN