Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Supplies - 491137-2022
Lithuania-Vilnius: Renal dialysis consumables
2022/S 174-491137
Contract award notice
Results of the procurement procedure
Supplies
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Vienkartinės medicinos pagalbos priemonės Anesteziologijos-Reanimacijos centrui (Nr. 2392)
Reference number: 577897
II.1.2)Main CPV code
33181520 Renal dialysis consumables
II.1.4)Short description:
Perkamos įvairios medicinos pagalbos priemonės anesteziologijai ir intensyviai terapijai. Pirkimas skaidoma sį 32 pirkimo dalis.
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Ekstrakorporinės membraninės oksigenacijos (ECMO) sistema suaugusiems su integruotais spaudimo davikliais
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
II.2.4)Description of the procurement:
60 vnt.
Ekstrakorporinės membraninės oksigenacijos sistema
Lot No: 2
18 vnt.
Švirkštas arterinio kraujo mėginio paėmimui
Lot No: 3
33141310 Syringes
100000 vnt.
Kateteris surfaktanto įvedimui
Lot No: 4
100 vnt.
Tracheostominio armuoto vamzdelio rinkinys Nr. 1
Lot No: 5
150 vnt.
Tracheostominio armuoto vamzdelio rinkinys Nr. 2
Lot No: 6
Dantų šepetėliai
Lot No: 7
33140000 Medical consumables
30000 vnt.
Tracheostominis filtras
Lot No: 8
120 vnt.
Priemonės hemofiltracijos procedūrai su „Infomed HF-440-05“ aparatu
Lot No: 9
43000 vnt.
Kvėpavimo filtras Nr. 1
Lot No: 10
18000 vnt.
Kvėpavimo filtras Nr. 2
Lot No: 11
Adata spinalinė 20G
Lot No: 12
33141320 Medical needles
10000 vnt.
Adata spinalinė 22G
Lot No: 13
Abliacijos kateteriai
Lot No: 14
33141200 Catheters
176 vnt.
Dviejų spindžių tracheostominis vamzdelis
Lot No: 15
500 vnt.
Kontūras su dvigubo kaitinimo sistema
Lot No: 16
1000 vnt.
Uždara atsiurbimo iš tracheostominio vamzdelio sistema
Lot No: 17
400 vnt.
Uždara atsiurbimo iš intubacinio vamzdelio sistema
Lot No: 18
6000 vnt.
Deguonies kaukė su integruotu iškvėpimo filtru
Lot No: 19
33157110 Oxygen mask
15000 vnt.
Autonomiškai šildantis apklotas dviejų dalių
Lot No: 20
Adatą vakuuminiam mėgintuvėliui
Lot No: 21
20000 vnt.
Echogeniška adata perifernei nervų blokadai
Lot No: 22
1800 vnt.
Kateteris gimdos kaklelio atverimui
Lot No: 23
Kaukė deguonies su rezervuaru
Lot No: 24
800 vnt.
Viso veido kaukė
Lot No: 25
33157100 Medical gas masks
900 vnt.
Elektromiografijos elektrodas Nr. 1
Lot No: 26
50 vnt.
Elektromiografijos elektrodas Nr. 2
Lot No: 27
Elektromiografijos elektrodas Nr. 3
Lot No: 28
Elektromiografijos elektrodas Nr. 4
Lot No: 29
Juostelinis elektrodas Nr. 1
Lot No: 30
5 vnt.
Juostelinis elektrodas Nr. 2
Lot No: 31
Juostelinis elektrodas Nr. 3
Lot No: 32