Bekanntmachung eines Beschafferprofils
Diese Bekanntmachung bezieht sich auf Folgendes: Vorinformation
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa w okresie 24 miesięcy systemu pobierania krwi żylnej wraz z probówkami dla Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu oraz Terenowych
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Dostawa w okresie 24 miesięcy systemu pobierania krwi żylnej wraz z probówkami dla Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu oraz Terenowych Oddziałów (TO) w Głogowie, Legnicy i Lubinie.