Dodávky - 491326-2021
Česko-Ústí nad Labem: Stoly
2021/S 189-491326
Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Výsledky zadávacího řízení
Dodávky
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Dodávka kovového nábytku pro FSI - 2021/0086
II.1.2)Hlavní kód CPV
39121200 Stoly
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem této veřejné zakázky zadávané v dynamickém nákupním systému jsou dodávky kovových skříní a kovových stolů. Bližší specifikace vč. rozměrů a ilustračních obrázků je uvedena v Příloze č. 3 této Výzvy. Zadavatel požaduje, aby dodavatel ocenil a dodal veškeré položky obsažené v příloze č. 3 této Výzvy.
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky: