II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Białogard w roku 2023
Referenznummer der Bekanntmachung: SA.270.1.10.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania turystycznego oraz gospodarki szkółkarskiej i nasiennictwa, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Białogard w roku 2023. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 01.01.2023 r. - 31.12.2023 r.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet I Leśnictwo Nosowo
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77210000 Holzgewinnung
77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
77211100 Holzfällung
77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
77211300 Rodung
77211400 Fällen von Bäumen
77211500 Baumpflege
77211600 Aussaat von Baumsamen
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
77231600 Aufforstung
90511300 Müllsammlung
75251120 Waldbrandbekämpfung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r., poz. 672 - "Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu,ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Białogard, w roku 2023. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Pakiet II Leśnictwo Białogórzyno
Los-Nr.: 2
Pakiet III Leśnictwo Redlino
Los-Nr.: 3
Pakiet IV Leśnictwo Słonino
Los-Nr.: 4
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r., poz. 672 - "Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu,ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Białogard, w roku 2023. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Pakiet V Leśnictwo Dargikowo
Los-Nr.: 5
Pakiet VI Leśnictwo Modrolas
Los-Nr.: 6
Pakiet VII Leśnictwo Dobrowo
Los-Nr.: 7
Pakiet VIII Leśnictwo Podborsko
Los-Nr.: 8
Pakiet IX Leśnictwo Przegonia
Los-Nr.: 9
Pakiet X Leśnictwo Stanomino
Los-Nr.: 10
Pakiet XI Leśnictwo Czarnowęsy
Los-Nr.: 11
Pakiet XII Leśnictwo Gąsków
Los-Nr.: 12
Pakiet XIII Leśnictwo Zbytki
Los-Nr.: 13
Pakiet XIV Leśnictwo Świerznica
Los-Nr.: 14
Pakiet XV Gospodarstwo Szkółkarskie Białogórzyno
Los-Nr.: 15
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)03450000 Erzeugnisse von Forstbaumschulen
60100000 Straßentransport/-beförderung
90620000 Schneeräumung
90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r., poz. 672 - "Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu gospodarki szkółkarskiej i nasiennictwa, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Białogard, głównie w Gospodarstwie Szkółkarskim Białogórzyno w roku 2023. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.