Služby - 491653-2019
Česko-Praha: Vzdělávání dospělých a jiné vzdělávání
2019/S 202-491653
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Služby
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Stavíme na vědomostech
II.1.2)Hlavní kód CPV
80400000 Vzdělávání dospělých a jiné vzdělávání
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je zajištění vzdělávacích aktivit a projektové řízení.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 26 640 000.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ano
nabídky mohou být předkládány pro všechny části
II.2)Popis
II.2.1)Název:
Měkké a manažerské dovednosti, obecné IT vzdělávání, účetní, ekonomické a právní kurzy
Část č.: 1
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
80000000 Vzdělávání a školení
80510000 Odborná školení
II.2.4)Popis zakázky:
Kompletní služby spojené s proškolením účastníků zahrnují zajištění činností dle podrobné specifikace, která je nedílnou součástí zadávací dokumentace.
Projektové řízení a administrace projektu
Část č.: 2
79951000 Organizace seminářů
72224000 Poradenské služby v oblasti řízení projektů
75112100 Administrativa rozvojových projektů
Kompletní služby spojené s organizací a administrací projektu dle technické specifikace, která je součástí zadávací dokumentace.
Dienstleistungen - 491653-2019
Tschechien-Prag: Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 26 640 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
80510000 Spezialausbildung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Los-Nr.: 2
79951000 Veranstaltung von Seminaren
72224000 Beratung im Bereich Projektleitung
75112100 Mit Entwicklungsprojekten verbundene Verwaltungsdienstleistungen