Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa energii elektrycznej do Wspólnego Centrum Badawczego w Geel (JRC Geel)
Numer referencyjny: JRC/GEE/2017/R.5/0073/OC.
II.1.2)Główny kod CPV09310000 Elektryczność
II.1.4)Krótki opis:
Niniejsze zamówienie dotyczy dostawy energii elektrycznej do placówki JRC w Geel. Umowa zostanie zawarta na czas określony wynoszący 3 lata. Dostarczana energia elektryczna musi w 100% pochodzić ze źródeł odnawialnych i/lub wysokosprawnej kogeneracji zgodnie z, odpowiednio, dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/28/WE oraz dyrektywą 2004/8/WE Parlamentu Europejskiego i Rady.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV09310000 Elektryczność
II.2.4)Opis zamówienia:
Dostawa energii elektrycznej do Wspólnego Centrum Badawczego w Geel (JRC Geel).