Notice for changes or additional information
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
"Acquisition of radiometric equipment Lot 1-7"
Reference number: JRC/IPR/2017/G.III.9/0068/OC
II.1.2)Main CPV code38341000 Apparatus for measuring radiation
II.1.4)Short description:
Acquisition of new radiometric equipment for radioprotection and laboratories services Lot 1-7.
Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
„Aankoop van radiometrische uitrusting — percelen 1-7”.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie38341000 Apparatuur voor het meten van straling
II.1.4)Korte beschrijving:
Aankoop van nieuwe radiometrische uitrusting voor bescherming tegen stralingseffecten en laboratoriumdiensten — percelen 1-7.