Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Radiotoxikologická analýza biologických zkušebních vzorků v případě pracovníků vystavených rizikům při práci na pracovišti JRC Geel (Belgie) a JRC Petten (Nizozemsko).
Spisové číslo: HR/R3/PO/2015/079.
II.1.2)Hlavní kód CPV85148000 Lékařská analýza
II.1.4)Stručný popis:
Účelem této výzvy k podání nabídek je radiotoxikologická analýza biologických zkušebních vzorků každého klasifikovaného zaměstnance. Projekt zahrnuje také následné měření interní individuální kontaminace dávkami v úzké spolupráci se zdravotnickým střediskem pracovní medicíny.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ano
nabídky mohou být předkládány pro všechny části
II.2)Popis
II.2.1)Název:
Radiotoxikologická analýza pro pracoviště Společného výzkumného střediska nacházející se v Geelu
Část č.: 1
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV85148000 Lékařská analýza
II.2.4)Popis zakázky:
Viz internetová adresa uvedená v oddílu I.3.
Radiotoxikologická analýza pro pracoviště Společného výzkumného střediska nacházející se v Pettenu
Část č.: 2
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Radiotoxicological analysis of bioassay samples for professionally exposed staff of the JRC Geel site (Belgium) and the JRC Petten site (Netherlands).
Reference number: HR/R3/PO/2015/079.
II.1.2)Main CPV code85148000 Medical analysis services
II.1.4)Short description:
The purpose of this call for tenders is the radiotoxicological analysis of bioassay samples of each classified staff member. The project includes also the subsequent evaluation of the internal individual radiation doses in close cooperation with the European Commission's occupational medical health service.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Radiotoxicological analysis for the site of Joint Research Centre, located in Geel
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)85148000 Medical analysis services
II.2.4)Description of the procurement:
See Internet address provided in Section I.3.
Radiotoxicological analysis for the site of Joint Research Centre, located in Petten
Lot No: 2
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Análisis radiotoxicológico de muestras de ensayos biológicos para el personal profesionalmente expuesto de la sede del JRC de Geel (Bélgica) y la sede del JRC de Petten (Países Bajos).
Número de referencia: HR/R3/PO/2015/079.
II.1.2)Código CPV principal85148000 Servicios de análisis médicos
II.1.4)Breve descripción:
El objetivo de la presente licitación es realizar el análisis radiotoxicológico de muestras de ensayos biológicos de cada miembro del personal clasificado. El proyecto incluye también la evaluación posterior de las dosis internas de radiación individuales, en estrecha colaboración con el servicio médico profesional de la Comisión Europea.
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: sí
Pueden presentarse ofertas para todos los lotes
II.2)Descripción
II.2.1)Denominación:
Análisis radiotoxicológico para la sede del Centro Común de Investigación de Geel
Lote nº: 1
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)85148000 Servicios de análisis médicos
II.2.4)Descripción del contrato:
Véase la dirección de internet que figura en el apartado I.3.
Análisis radiotoxicológico para la sede del Centro Común de Investigación de Petten
Lote nº: 2
Belgia-Bryssel: Biologisia näytteitä koskevat radiotoksikologiset analyysit yhteisen tutkimuskeskuksen (JRC) Geelin-toimipaikassa (Belgia) ja Pettenin-toimipaikassa (Alankomaat) työskentelevää, ammattinsa vuoksi säteilylle altistuvaa henkilöstöä varten
2017/S 237-491728
Oikeusperusta:
Direktiivi 2014/24/EU
I kohta: Hankintaviranomainen
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Biologisia näytteitä koskevat radiotoksikologiset analyysit yhteisen tutkimuskeskuksen (JRC) Geelin-toimipaikassa (Belgia) ja Pettenin-toimipaikassa (Alankomaat) työskentelevää, ammattinsa vuoksi säteilylle altistuvaa henkilöstöä varten
Viitenumero: HR/R3/PO/2015/079.
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi85148000 Lääketieteelliset analyysipalvelut
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Tämän tarjouspyynnön kohteena ovat biologisia näytteitä koskevat radiotoksikologiset analyysit jokaisesta luokitellusta henkilöstön jäsenestä. Hankkeeseen kuuluu myös henkilökohtaisten sisäisten säteilyannosten myöhempi arvioiminen läheisessä yhteistyössä Euroopan komission työterveyshuollosta vastaavan yksikön kanssa.
II.1.5)Arvioitu kokonaisarvo
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: kyllä
Tarjoukset voivat koskea kaikkia osia
II.2)Kuvaus
II.2.1)Nimi:
Radiotoksikologiset analyysit Geelissä sijaitsevaa yhteisen tutkimuskeskuksen toimipaikkaa varten
Osa nro: 1
II.2.2)CPV-lisäkoodi(t)85148000 Lääketieteelliset analyysipalvelut
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Radiotoksikologiset analyysit Pettenissä sijaitsevaa yhteisen tutkimuskeskuksen toimipaikkaa varten
Osa nro: 2