Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Plašsaziņas līdzekļu monitoringa un analīzes pakalpojumi Īrijai.
Atsauces numurs: COMM/DG/AWD/2017/1233.
II.1.2)Galvenās CPV kods92400000 Ziņu aģentūru pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Šā līguma mērķis ir nodrošināt savlaicīgu jaunākās ikdienas informācijas kopsavilkumu preses apskatu veidā par to, kā ar Eiropas Parlamentu un Eiropas Savienību saistītas tēmas tiek atspoguļotas plašsaziņas līdzekļos.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 260 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Mērķis ir nodrošināt savlaicīgu jaunākās ikdienas informācijas kopsavilkumu preses apskatu veidā par to, kā ar Eiropas Parlamentu un Eiropas Savienību saistītas tēmas tiek atspoguļotas plašsaziņas līdzekļos. Eiropas Parlamenta Komunikācijas ģenerāldirektorāts vēlas nodrošināt, ka tam ir labākās iespējamās zināšanas par to, kā plašsaziņas līdzekļos visā ES tiek atspoguļotas tēmas, kas saistītas ar Eiropas Savienību, Eiropas Parlamentu un tā priekšsēdētāja un Eiropas Parlamenta deputātu darbībām. Plašsaziņas līdzekļu analīze galu galā palīdzēs EP labāk sniegt informāciju par ES politiku ES iedzīvotājiem un konkrētām mērķauditorijām. Lai sasniegtu šo mērķi, EP daļēji paļaujas uz ārējiem ekspertiem un ārējo palīdzību.
Pakalpojumus tieši saņēmējiem sniegs ārējā grupa, izmantojot Eiropas Parlamenta pasaules plašsaziņas līdzekļu monitoringa un analīzes platformu (turpmāk "EPMM").