Notwendigkeit der Änderung aufgrund von Umständen, die ein öffentlicher Auftraggeber/Auftraggeber bei aller Umsicht nicht vorhersehen konnte (Artikel 43 Absatz 1 Buchstabe c der Richtlinie 2014/23/EU, Artikel 72 Absatz 1 Buchstabe c der Richtlinie 2014/24/EU, Artikel 89 Absatz 1 Buchstabe c der Richtlinie 2014/25/EU)
Beschreibung der Umstände, durch die die Änderung erforderlich wurde, und Erklärung der unvorhersehbaren Art dieser Umstände:
1.8. Erre tekintettel szükséges a Keretszerződés időtartamának újbóli meghosszabbítása, amely a Keretszerződés keretösszegének módosításával nem jár.
1.9. Felek a Keretszerződést közös megegyezéssel a Kbt. 141. § (4) bekezdés c) pontja alapján az alábbiak szerint módosítják.
3.1. Felek rögzítik, hogy jelen 2. sz. szerződésmódosítás a Kbt. 141. § (4) bekezdés c) pontján alapul. Felek kijelentik továbbá, hogy a szerződés módosítását megelőzően alaposan megvizsgálták a Kbt. szabályait, a feltételeknek való megfelelést és a korlátozásokat.
Felek megállapítják, hogy a szerződés módosítása a fenti feltételeknek megfelel, valamint az ott rögzített korlátok jelen szerződésmódosítás tekintetében nem állnak fent.
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Szolgáltatások - 492677-2021
Magyarország-Budapest: Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
2021/S 189-492677
Tájékoztató a szerződés módosításáról
Szerződés/koncesszió módosítása az érvényességi ideje alatt
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Komplex komm ügynökségi fel ellátása HIPA részére
Hivatkozási szám: EKR000649812020
II.1.2)Fő CPV-kód
79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
II.2.2)További CPV-kód(ok)
79311200 Közvélemény-kutatás elvégzésével kapcsolatos szolgáltatások
79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
79416000 Public relations szolgáltatások
79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
A beszerzés mennyisége: A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 205 804 000,- Ft azaz nettó Kettőszázötmillió - nyolcszáznégyezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3. pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 61 741 200,- Ft, azaz nettó hatvanegymillió-hétszáznegyvenegyezer-kétszáz forint opció.