II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Medicinos priemonės, reikmenys ir vienkartinės medžiagos 2
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas33140000 Medicinos reikmenys
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Perkamos medicinos priemonės, reikmenys ir vienkartinės medžiagos, kurių kiekiai ir techniniai reikalavimai nurodyti pirkimo dokumentuose.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33140000 Medicinos reikmenys
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Perkami apklotų rinkiniai, kurių kiekiai ir techniniai reikalavimai nurodyti pirkimo dokumentuose.
II.2.1)Pavadinimas:
2. Plėvelės operaciniam laukui
Pirkimo dalies Nr.: 2
Perkamos plėvelės operaciniam laukui, kurių kiekiai ir techniniai reikalavimai nurodyti pirkimo dokumentuose.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 3
Perkami apklotai, kurių kiekiai ir techniniai reikalavimai nurodyti pirkimo dokumentuose.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 4
Perkami gipsiniai tvarsčiai, kurių kiekiai ir techniniai reikalavimai nurodyti pirkimo dokumentuose.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 5
Perkama lipni tvarsliava, kurios kiekiai ir techniniai reikalavimai nurodyti pirkimo dokumentuose.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 6
Perkama tvarsliava iš marlės, kurios kiekiai ir techniniai reikalavimai nurodyti pirkimo dokumentuose.
7. Tvarsliava iš neaustinės medžiagos
Pirkimo dalies Nr.: 7
Perkama tvarsliava iš neaustinės medžiagos, kurios kiekiai ir techniniai reikalavimai nurodyti pirkimo dokumentuose.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 8
Perkama vata ir aligninanas, kurių kiekiai ir techniniai reikalavimai nurodyti pirkimo dokumentuose.
9. Tinkleliniai tvarsčiai
Pirkimo dalies Nr.: 9
Perkami tinkleliniai tvarsčiai, kurių kiekiai ir techniniai reikalavimai nurodyti pirkimo dokumentuose.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 10
Perkami medvilnės tinkleliai, kurių kiekiai ir techniniai reikalavimai nurodyti pirkimo dokumentuose.
11. Elastiniai tinkleliai
Pirkimo dalies Nr.: 11
Perkami elastiniai tinkleliai, kurių kiekiai ir techniniai reikalavimai nurodyti pirkimo dokumentuose.
12. Vienkartiniai paklotai
Pirkimo dalies Nr.: 12
Perkami vienkartiniai paklotai, kurių kiekiai ir techniniai reikalavimai nurodyti pirkimo dokumentuose.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 13
Perkami patalynės komplektai, kurių kiekiai ir techniniai reikalavimai nurodyti pirkimo dokumentuose.
14. Vienkartinė medicininė apranga
Pirkimo dalies Nr.: 14
Perkma vienkartinė medicininė apranga, kurios kiekiai ir techniniai reikalavimai nurodyti pirkimo dokumentuose.
15. Antibakterinis kilimėlis
Pirkimo dalies Nr.: 15
Perkami antibakteriniai kilimėliai, kurių kiekiai ir techniniai reikalavimai nurodyti pirkimo dokumentuose.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 16
Perkamos medicininės kaukės, kurių kiekiai ir techniniai reikalavimai nurodyti pirkimo dokumentuose.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 17
Perkamos priemonės infuzijai, kurių kiekiai ir techniniai reikalavimai nurodyti pirkimo dokumentuose.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 18
Perkamos medicininės adatos, kurių kiekiai ir techniniai reikalavimai nurodyti pirkimo dokumentuose.