Voluntary ex ante transparency notice
Legal Basis:
Directive 2009/81/EC
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa celowników holograficznych HWS EOTech XPS3 wraz z zestawami do przystrzeliwania celowników MBS – AA
Reference number: 106/2019
II.1.2)Main CPV code35300000 Weapons, ammunition and associated parts
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa celowników holograficznych HWS EOTech XPS3 wraz z zestawami do przystrzeliwania MBS – AA wykonanych zgodnie z aktualną dokumentacją techniczną do produkcji seryjnej oraz zgodnie z wymaganiami Zamawiającego określonymi w „Danych Uzupełniających” stanowiących załącznik nr 1 do zaproszenia oraz wymaganiami określonymi w „Ogólnych Warunkach Umowy” stanowiącymi załącznik nr 6 do zaproszenia.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)35341000 Parts of light firearms
38570000 Regulating and controlling instruments and apparatus
II.2.4)Description of the procurement:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa celowników holograficznych HWS EOTech XPS3 wraz z zestawami do przystrzeliwania MBS – AA w ilości określonej poniżej, wykonanych zgodnie z aktualną dokumentacją techniczną do produkcji seryjnej oraz zgodnie z wymaganiami Zamawiającego określonymi w „Danych Uzupełniających” stanowiących załącznik nr 1 do zaproszenia oraz wymaganiami określonymi w „Ogólnych Warunkach Umowy” stanowiącymi załącznik nr 6 do zaproszenia.
Celownik holograficzny HWS EOTech XPS3 – 3 200 kpl.
Zestaw do przystrzeliwania celowników MBS – AA – 320 kpl.