Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Nariadenie (EÚ, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Zmluva o poskytnutí štúdie týkajúcej sa „Umelej inteligencie pre energetické a environmentálne technológie (ARTENET)“
Referenčné číslo: 19.RTI.OP.373
II.1.2)Hlavný kód CPV79314000 Štúdie realizovateľnosti
II.1.4)Stručný opis:
Cieľom tejto výzvy na predloženie ponúk je poskytnutie štúdie uskutočniteľnosti o umelej inteligencii pre energetické a environmentálne riadenie v rôznych oblastiach vojenských operácií: námorných, pozemných a vzdušných.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 150 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis obstarávania:
Pozri súťažné podklady dostupné na adrese pre elektronické predkladanie ponúk uvedenej v oddiele I.3) „Komunikácia“.