Paziņojums par izmaiņām vai papildu informāciju
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde/līgumslēdzējs
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Ārējo speciālistu zināšanu nodrošināšana saistībā ar novatorisku risinājumu izstrādi biroja infrastruktūras apsaimniekošanas jomā
Atsauces numurs: 06A0010/2020/M080
II.1.2)Galvenās CPV kods73000000 Pētniecības un izstrādes pakalpojumi un saistītie konsultāciju pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Vairākkārtējs pakalpojumu pamatnolīgums par īpašu zināšanu nodrošināšanu saistībā ar novatorisku risinājumu izstrādi biroja infrastruktūras apsaimniekošanas jomā, tostarp attiecībā uz integrētiem IT risinājumiem, piekļuves kontroli un drošību, kā arī novatorisku objektu apsaimniekošanas praksi.
VI iedaļa: Papildinformācija