Értékelési szempontok:
2. M.1.) minimumkövetelményként előírt szakemberek közül az értékelésre bemutatott szakember (1 fő) repülésoktatási tevékenységéből származó repült óra többlettapasztalata a kötelezően előírt minimum 2 000 órát meghaladó óraszám (min. 0 óra max. 500 óra) - Súlyszám: 10.