Obvestilo o oddaji naročila
Rezultati postopka javnega naročila
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
DOBAVA ZOBOZDRAVSTVENEGA MATERIALA
Referenčna številka dokumenta: SJN-0002/2022
II.1.2)Glavna koda CPV33141800 Zobozdravniško potrošno blago
II.1.4)Kratek opis:
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:
ZOBOZDRAVSTVENI MATERIAL ZD CELJE
Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV33141800 Zobozdravniško potrošno blago
II.2.4)Opis javnega naročila:
ZOBOZDRAVSTVENI MATERIAL ZD ŽALEC
Št. sklopa: 2
ZOBOZDRAVSTVENI MATERIAL ZD ŽALEC SKLOP 2
Št. sklopa: 3
ZOBOZDRAVSTVENI MATERIAL ZD ŠENTJUR -SKLOP 1 ODTISNI MATERIAL
Št. sklopa: 4
ZOBOZDRAVSTVENI MATERIAL ZD ŠENTJUR -SKLOP 2 ENDODONTIJA
Št. sklopa: 5
ZOBOZDRAVSTVENI MATERIAL ZD ŠENTJUR -SKLOP 3 PROTETIKA
Št. sklopa: 6
ZOBOZDRAVSTVENI MATERIAL ZD ŠENTJUR -SKLOP 4 OSTALO
Št. sklopa: 7
ZOBOZDRAVSTVENI MATERIAL ZD ŠENTJUR -SKLOP 5 SVEDRI
Št. sklopa: 8
ZOBOZDRAVSTVENI MATERIAL ZD ŠENTJUR -SKLOP 6 ZALIVKE
ZOBOZDRAVSTVENI MATERIAL ZD ŠENTJUR - SKLOP 6 ZALIVKE
Št. sklopa: 9
ZOBOZDRAVSTVENI MATERIAL ZD ŠMARJE PRI JELŠAH -STOMATOLOŠKI MATERIAL
ZOBOZDRAVSTVENI MATERIAL ZD ŠMARJE PRI JELŠAH -SKLOP 1 STOMATOLOŠKI MATERIAL
Št. sklopa: 10
ZOBOZDRAVSTVENI MATERIAL ZD ŠMARJE PRI JELŠAH -ZOBOTEHNIČNI MATERIAL
ZOBOZDRAVSTVENI MATERIAL ZD ŠMARJE PRI JELŠAH -SKLOP 2 ZOBOTEHNIČNI MATERIAL
Št. sklopa: 11