II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Zavarovanje oseb, premoženja in premoženjskih interesov Občine Zreče in pravnih oseb, katerih ustanoviteljica je Občina Zreče za obdobje 2024-2027
Referenčna številka dokumenta: 430-0005/2023
II.1.2)Glavna koda CPV66510000 Zavarovalniške storitve
II.1.4)Kratek opis:
Zavarovanje oseb, premoženja in premoženjskih interesov Občine Zreče in pravnih oseb, katerih ustanoviteljica je Občina Zreče za obdobje 2024-2027 zajema pet sklopov, in sicer:
Sklop 1: Zavarovanje oseb, premoženja in premoženjskih interesov,
Sklop 2: Zavarovanje odgovornosti (excess zavarovalno kritje),
Sklop 3: Zavarovanje proizvajalčeve odgovornosti,
Sklop 4: Zavarovanje poklicne odgovornosti,
Sklop 5: Zavarovanje kibernetskih tveganj.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednost
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za samo en sklop
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:
Zavarovanje oseb, premoženja in premoženjskih interesov
Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV66510000 Zavarovalniške storitve
II.2.4)Opis javnega naročila:
Zavarovanje oseb, premoženja in premoženjskih interesov:
- Požarno zavarovanje
- Potresno zavarovanje
- Strojelomno zavarovanje
- Zavarovanje računalnikov
- Zavarovanje odgovornosti
- Vlomsko zavarovanje
- Zavarovanje stekla
- Avtomobilsko zavarovanje.
Zavarovanje odgovornosti (excess zavarovalno kritje)
Št. sklopa: 2
Zavarovanje odgovornosti (excess zavarovalno kritje):
Zavarovanje odgovornosti (vključno z zavarovanjem odgovornosti za strokovne napake) nad zavarovalno vsoto določeno v sklopu 1.
Zavarovanje proizvajalčeve odgovornosti
Št. sklopa: 3
Zavarovanje proizvajalčeve odgovornosti:
Proizvajalčeva odgovornost za izdelke - preskrba z vodo.
Zavarovanje poklicne odgovornosti
Št. sklopa: 4
Zavarovanje poklicne odgovornosti:
Zavarovanje poklicne odgovornosti pripadnikov Civilne zaščite ter pooblaščenih organizacij, če jih aktivira poveljnik Civilne zaščite občine Zreče.
Zavarovanje kibernetskih tveganj
Št. sklopa: 5
Zavarovanje kibernetskih tveganj:
- Zavarovanje lastne škode
- Zavarovanje odgovornosti.