Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Bouw Matadibrug Handelsdok Gent.
Reference number: De Vlaamse Waterweg-ARW-21-011 - publicatie-F02_1
II.1.2)Main CPV code45221100 Construction work for bridges
II.1.4)Short description:
Het voorwerp van de opdracht is de bouw van een statische fiets- en voetgangersbrug over het Handelsdok te Gent. De toekomstige brug zal de Handelsdokkaai (westelijke oever) verbinden met de Schipperskaai (oostelijke oever) en bevindt zich in het verlengde van de Kraankindersstraat.