Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 494015-2019
България-София: Касети с тонер
2019/S 203-494015
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на съвместими тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства за нуждите на Министерство на отбраната
Референтен номер: MO-DOA-2019-045
II.1.2)Основен CPV код
30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на обществената поръчка включва доставка на съвместими тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства за нуждите на Министерство на отбраната.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Обособена позиция №: 6
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Обществената поръчка включва доставка на тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства при условията на рамково споразумение № СПОР-9/18.4.2019 г. на ЦОП.