Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
Base juridique:
Règlement (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Appel d’offres no 06D10/2022/M037 – contrat-cadre de prestations de maîtrise d’œuvre en architecture et techniques spéciales à Luxembourg
Numéro de référence: 06D10/2022/M037
II.1.2)Code CPV principal71000000 Services d'architecture, services de construction, services d'ingénierie et services d'inspection
II.1.4)Description succincte:
Exécution de prestations de services en architecture et techniques spéciales pour les bâtiments du Parlement européen à Luxembourg.
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zaproszenie do składania ofert nr 06D10/2022/M037 – umowa ramowa o świadczenie usług nadzoru architektonicznego oraz technik specjalnych w Luksemburgu
Numer referencyjny: 06D10/2022/M037
II.1.2)Główny kod CPV71000000 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
II.1.4)Krótki opis:
Świadczenie usług architektonicznych i specjalnych usług technicznych w budynkach Parlamentu Europejskiego w Luksemburgu.
Obvestilo o spremembah ali dodatnih informacijah
Pravna podlaga:
Uredba (EU, Euratom) št. 2018/1046
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Javni razpis št. 06D10/2022/M037 – okvirno naročilo storitev vodenja projekta na področju arhitekture in strojnih inštalacij v Luxembourgu
Referenčna številka dokumenta: 06D10/2022/M037
II.1.2)Glavna koda CPV71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
II.1.4)Kratek opis:
Izvajanje storitev s področja arhitekture in strojnih inštalacij za stavbe Evropskega parlamenta v Luxembourgu.