Oznámenie o výsledku verejného obstarávania
Výsledky verejného obstarávania
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:Referenčné číslo: R5-2.1/116/2022
II.1.2)Hlavný kód CPV33168100 Endoskopy
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je dodanie endoskopických prístrojov a to: videogastroskopickej zostavy, videokolonoskopickej zostavy a kolonoskopov s príslušenstvom. Dodanie tovaru zahŕňa aj služby súvisiace s dodaním tovaru do miesta dodania, vyloženie, vybalenie, montáž, inštaláciu, odskúšanie a uvedenie tovaru do prevádzky, zaškolenie zamestnancov kupujúceho (s obsluhou, údržbou a ošetrovaním tovaru), vrátane poskytovania služieb záručného servisu tovaru počas záručnej doby a ekologickej likvidácie obalov.
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: áno
II.2)Opis
II.2.1)Názov:
Videogastroskopická zostava
Časť č.: 1
II.2.2)Dodatočné kódy CPV33168100 Endoskopy
51410000 Inštalácia lekárskych zariadení
60000000 Dopravné služby (bez prepravy odpadu)
II.2.4)Opis obstarávania:
Predmetom zákazky je dodanie videogastroskopickej zostavy.
Videokolonoskopická zostava
Časť č.: 2
Predmetom záiazky je dodanie videokolonoskopickej zostavy.
Kolonoskopy s príslušenstvom
Časť č.: 3
Predmetom záiazky je dodanie kolonoskopov s príslušenstvom.