Services - 495086-2018
Belgique-Gand: Services de cantine et service traiteur
2018/S 216-495086
Avis de concession
Services
Base juridique:
Directive 2014/23/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Uitnodiging tot indienen offerte - Concessie voor de uitbating van een horecagelegenheid en het voorzien van de catering voor de verblijfsaccommodatie in het sportcomplex van het provinciaal domein Puyenbroeck - Naar analogie met - Vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Numéro de référence: 2018-0515
II.1.2)Code CPV principal
55500000 Services de cantine et service traiteur
II.1.4)Description succincte:
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lots
Cette concession est divisée en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Voorwerp van de diensten: Concessie voor de uitbating van een horecagelegenheid en het voorzien van de catering voor de verblijfsaccommodatie in het sportcomplex van het provinciaal domein Puyenbroeck.
Toelichting: Na ingrijpende verbeteringswerken zal in het najaar van 2019 het geheel vernieuwde sportcomplex van het provinciaal domein Puyenbroeck zijn deuren openen. Dit sportcomplex ontvangt jaarlijks tussen de 350 000 en 400 000 bezoekers.
De nieuwe, ruime horecagelegenheid wordt het kloppend hart van het sportcomplex. Deze horecagelegenheid moet verschillende horecafuncties combineren: alle bezoekers en gebruikers van het sportcomplex moeten er terecht kunnen voor een drankje in gezellige sfeer, maar ook voor een ontbijt, een snelle hap en een volwaardig middag- en avondmaal.
Aan het terras van de buitenbaden is een buitenbar gekoppeld. Deze buitenbar maakt deel uit van de horecagelegenheid. Zij wordt uitgebaat in het zomerseizoen en bij evenementen in het zwembad.
De inschrijver dient een offerte in voor de inrichting en de uitbating van de horecagelegenheid en de buitenbar.
Het sportcomplex beschikt over een verblijfsaccommodatie met 68 bedden, verdeeld over 22 kamers, goed voor gemiddeld 7 000 overnachtingen op jaarbasis. Het merendeel van de overnachtingen gebeurt door scholen en sportclubs, aangevuld met particuliere verblijven door families en vriendenkringen. De scholen verblijven er van maandag tot vrijdag en de sportclubs in de vakanties en weekends. Bij 85 % van de overnachtingen wordt voorzien in een volpensionformule. De resterende overnachtingen zijn kamer met ontbijt.
De inschrijver voorziet de catering voor de verblijfsaccommodatie.
Plaats van de dienstverlening: Wachtebeke, provinciaal domein Puyenbroeck, Puyenbrug 1a