Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Rajatiste ehitustööd Rail Baltica trassil 2020–2023
Numéro de référence: 227071
II.1.2)Code CPV principal45200000 Travaux de construction complète ou partielle et travaux de génie civil
II.1.4)Description succincte:
Luuakse dünaamiline hankesüsteem hankija vajadusteks teostatavate rajatiste ehitustööde ning nendega kaasnevate tööde hankimiseks. Sõlmitavate hankelepingute alusel teostatakse rajatiste ehitustööd Rail Baltica raudteetrassil.
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 60 000 000.00 EUR
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)45200000 Travaux de construction complète ou partielle et travaux de génie civil
II.2.4)Description des prestations: