Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
Aufgrund von Störungen werden eForms- Mitteilungen derzeit fehlerhaft angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Bis dahin konsultieren Sie bitte unsere Hilfsseite.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Lieferungen - 49522-2023
Polska-Bydgoszcz: Urządzenia do monitorowania czynności serca
2023/S 018-049522
Sprostowanie
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa aparatury medycznej: Monitor do pomiarów hemodynamicznych, Aparat RTG ramię C, Defibrylator, Bezcieniowa lampa zabiegowa, Łóżko szpitalne, Wielofunkcyjne łóżko szpitalne sterowane ......
Numer referencyjny: NLZ.2022.271.114
II.1.2)Główny kod CPV
33123210 Urządzenia do monitorowania czynności serca
II.1.4)Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawą środków dla Dostawa aparatury medycznej: Monitor do pomiarów hemodynamicznych, Aparat RTG ramię C, Defibrylator, Bezcieniowa lampa zabiegowa, Łóżko szpitalne, Wielofunkcyjne łóżko szpitalne sterowane elektrycznie, Aparat USG echokardiograf, Piły chirurgiczne, Głowica USG, Zestaw do endoskopii neurochirurgicznej, szczegółowo określonych w załącznikach nr 2 do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje 9 niepodzielnych części, dla których Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych z zastrzeżeniem, iż oferta w każdej
z nich winna być pełna i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone
w specyfikacji warunków zamówienia, w szczególności wymagania określone
w formularzu cenowym (załącznik nr 2), jak i wymagania zawarte w punkcie 5 niniejszej specyfikacji.
3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert w odniesieniu do jednej, kilku lub wszystkich części.