Magyarország-Békéscsaba: Csővezetékek, csövezetek, csövek, burkolatok, béléscsövek és kapcsolódó termékek
2019/S 203-495266
Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/25/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Keretszerződés vízi-közmű hálózati anyagokra
Hivatkozási szám: EKR001179172019
II.1.2)Fő CPV-kód44160000 Csővezetékek, csövezetek, csövek, burkolatok, béléscsövek és kapcsolódó termékek
II.1.4)Rövid meghatározás:
Adás-vételi keretszerződés vízi-közmű hálózatok építési anyagok II. (csövek, idomok) konszignációs raktározás formájában történő biztosítására.
VI. szakasz: Kiegészítő információk