Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Mitmekordne raamleping konkursi taasalgatamisega Euroopa Komisjonile kaubanduse valdkonnas hindamise teenuste osutamiseks
Viitenumber: TRADE/2017/A5/01
II.1.2)CPV põhikood79419000 Hindamise nõustamisteenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Raamlepingu eesmärk on seada sisse raamistik võimalike kaubandus- või investeerimisläbirääkimiste mõju hindamisel kasutatavate taustauuringute tegemiseks, kaubandusläbirääkimiste jätkusuutlikkusele avaldatava mõju hindamisteks ja kaubandus- või investeerimislepingute vahepealseks ja järelhindamisteks.
Lisaks eelöeldule on raamlepingu eesmärk – arvestamata sõlmimisel olevate või sõlmitavate, kahe-, mõne- või mitmepoolsete kaubandus- või investeerimislepingute sõlmimisele suunatud läbirääkimisi – viia läbi tugiuuringuid ELi ühepoolsete sooduskaubanduse kokkulepete järel- või vahepealse mõju hindamisel. Käesoleva raamlepingu mõistes hõlmavad kaubandus- või investeerimislepingud ka eelnimetatud ühepoolsete sooduskaubanduse kokkulepete analüüsimist ja hindamist.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 5 000 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)79311400 Majandusuuringute teenused
79311410 Majandusmõjude hindamisteenused
II.2.4)Hanke kirjeldus:
käesolev leping põhineb konkursi taasalgatamisega mitmekordsete raamlepingute süsteemil.
maksimumarv osalejat kavandatavale raamlepingule: 6.